Мәнерлеп оқу

17 желтоқсан 2018 - Админ
Берлібек Сұлтан 1 Мәнелеп оқу «М.П.Русаков атындағы №2 мектеп-интернаты» Алдакиярова А.А. ІІ
Талапқан Әйми 7 Мәнерлеп  оқу «Шағын жинақталған Октябрь негізгі орта мектебі» Акижанова Гүлнұр Серикбековна І
Жанатбек Есхат 7 Мәнерлеп  оқу «Шағын жинақталған Октябрь негізгі орта мектебі» Акижанова Гүлнұр Серикбековна І
 Халел Аружан  5 "А" Мәнерлеп оқу Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Елемесова Нургуль Мухтарбековна І
 Дулатқызы Жаннет  7 "А" Мәнерлеп оқу Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназия Елемесова Нургуль Мухтарбековна І
Валиев  Муслимжан Мәнерлеп оқу Еңбек орта мекеп Камалиева Айжан  Амановна ІІІ
Харахунова Аяна Мәнерлеп оқу Еңбек орта мектеп Валиева Зарина Сабитхановна ІІ
Серік Кәусәр 3 Мәнерлеп оқу «Талапты » орта мектебі Тастанбекова Мөлдір ІІ
Болат Сэтдин Сайранұлы 1 Б Мәнерлеп оқу №65 Тлеубай Жансая Жеткеншекқызы ІІІ
Гришко Илья 11  «А» Мәнерлеп оқу № 23 Бабанова Айман Алтынбековна І
Ниязова Рамина 11«А» Мәнерлеп оқу № 23 Бабанова Айман Алтынбековна І
Медет Рәбиябегім Мәнерлеп оқу Шоқан Уәлиханов атындағы мектеп-гимназиясы Байділдаева Мендіқыз Сағынтайқызы ІІІ
Қалимолданов Айзат 2 «Б» Мәнерлеп оқу №47 Ибраева Нурбану Бакытхановна І
Еркінбайқызы Айзере 4 «Ж» Мәнерлеп оқу №60 Қожан Сәуле Жанболатқызы ІІ
Баймурзина Аяжан 4 «Ж» Мәнерлеп оқу №60 Қожан Сәуле Жанболатқызы ІІ
Бектенғалиева Айғаным 4 «Ж» Мәнерлеп оқу №60 Қожан Сәуле Жанболатқызы ІІ
Медведева Людмила Мәнерлеп оқу Школа-гимназия имени Шокана Уалиханова Тилеумбетова Динара Нурибековна ІІ
Имашева Сауле * Мәнерлеп оқу  №6 жалпы білім беретін орта мектеп Какимгалиева Фарида Абдигалиевна ІІ
Мугайда Айнара * Мәнерлеп оқу  №6 жалпы білім беретін орта мектеп Какимгалиева Фарида Абдигалиевна ІІ
Узакбаева Адель * Мәнерлеп оқу  №6 жалпы білім беретін орта мектеп Какимгалиева Фарида Абдигалиевна ІІ
Азімхан Сабина 1 Мәнерлеп оқу «Талапты» орта мектебі Сансызбаева Қалбибі ІІІ
Амангелді Сымбат 1 Мәнерлеп оқу №182 Байтуова Гульбайра Каниовна ІІ
Муханбетова  Улаш 4 Мәнерлеп оқу №10 Әбдіқадыр  Пернегул І
Дагиманқызы  Інжу 3 «б» Мәнерлеп оқу Балуан  Шолақ атындағы – мектеп лицейі Сагидолда Бахытгул ІІ
Минзятова Әдемі 6 «Ә» Мәнерлеп оқу Н.Наушабаев  атындағы Затобол  мектеп-гимназиясы   Буркитбаева  А.М. І
Нұржан  Айдана Мәнерлеп оқу Еңбек орта мекеп Жанаева  Бану Нурахметовна І
Жұмабай Саян Ерланұлы 1 Мәнерлеп оқу №50 Ниязгалиева Орынғаным Ақкерейқызы ІІ
Оңалбай Нұртай 1 Мәнерлеп оқу «М.П.Русаков атындағы №2 мектеп-интернаты» Алдакиярова А.А. ІІ
Еділ Раян 1 Мәнерлеп оқу №4 нгізгі мектебі Қондыбаева Эльмира Байузаковна І
Кудайбергенов Рахмади 1 Мәнерлеп оқу Ынтымақ негізгі орта мектебі Абайльдинова Атлас Кудайбергеновна ІІ
Жаңабай Мәриям 1 Мәнерлеп оқу № 107 Мырзалиева Бақыткүл Жолдасбайқызы ІІ
Марат Жәнібек 1 Мәнерлеп оқу Мәшүр Жүсіп Көпейұлы атындағы жалпы орта мектеп Шалганбай Еркежан ІІ
Азатова Дильназ 2 Мәнерлеп оқу №101 мектеп-гимназия Розахунова Гульсеням І
Ағзам Жадыра 2 Мәнерлеп оқу Мәшүр Жүсіп Көпейұлы атындағы жалпы орта мектеп Касенова Асем ІІІ
Аманбол Меруерт 2 Мәнерлеп оқу Мәшүр Жүсіп Көпейұлы атындағы жалпы орта мектеп Касенова Асем ІІІ
Ескермесқызы Нұрсая 2 Мәнерлеп оқу Мәшүр Жүсіп Көпейұлы атындағы жалпы орта мектеп Касенова Асем ІІІ
Назымхан Ернар 2 Мәнерлеп оқу Мәшүр Жүсіп Көпейұлы атындағы жалпы орта мектеп Касенова Асем ІІІ
Дінисламова Саялы 4 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Алтай Нұргүл Нұрланқызы ІІ
Жанболат Нұрмұхаммед 4 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Алтай Нұргүл Нұрланқызы ІІ
Бектас Айдана 4 Мәнерлеп оқу Маралды  негізгі жалпы білім беру мектебі Куанова Гульнара Тургасыновна ІІ
Бахтияров Акылбек 4 Мәнерлеп оқу №10 Бегжанова Элмира Акмурадовна І
Тимурова Жансая 4 Мәнерлеп оқу №10 Бегжанова Элмира Акмурадовна І
Жаңабай Мақпал 5 Мәнерлеп оқу № 107 Мырзалиева Бақыткүл Жолдасбайқызы І
Құрманбайқызы Нұрай 6 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Ахметова Сафура ІІ
Түсіпқалиева Аяулым 6 Мәнерлеп оқу Мәди Бәпиұлы атындағы №44  мектебі Ахметова Гулдана Кадировна ІІ
Әшім Жаннұр 6 Мәнерлеп оқу Мәди Бәпиұлы атындағы №44  мектебі Ахметова Гулдана Кадировна І
Кәрімжанова Сара 6 Мәнерлеп оқу С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Сейфуллина Орынбасар Боранбаевна ІІ
Бекберген Айым 6 Мәнерлеп оқу №188 мектеп-гимназия Наметова Айнұр ІІ
Жасағанбергеова Назым 6 Мәнерлеп оқу №60 Жақсылық Түменбаев атындағы орта мектебі Аяғанова Гулсая І
Ысқақова Сабина 6 Мәнерлеп оқу №5 Толеубаева Балдырған Дюсенхановна І
Нүсіпбек Динара 6 Мәнерлеп оқу «М.Ломоносов атындағы орта мектеп» Жумабаева Катипа Нубораковна ІІ
Ибрагим Хафиза 7 Мәнерлеп оқу  «Дарын» мектеп-интернаты Арапбаева Назым І
Жолжақсы Кәусар 7 Мәнерлеп оқу Мәди Бәпиұлы атындағы №44  мектебі Ахметова Гулдана Кадировна ІІ
Серік Батыр 7 Мәнерлеп оқу №193 Кенбаева Урынганым Джардемгалиевна ІІ
Хелаев Алихан 7 Мәнерлеп оқу №193 Кенбаева Урынганым Джардемгалиевна ІІ
Аканова Анеля 7 Мәнерлеп оқу №193 Кенбаева Урынганым Джардемгалиевна ІІ
Нұрлыбекқызы Нұрай 7 Мәнерлеп оқу № 107 Мырзалиева Бақыткүл Жолдасбайқызы ІІ
Тынысов Нұрсұлтан 7 Мәнерлеп оқу № 107 Мырзалиева Бақыткүл Жолдасбайқызы ІІ
Ахметова Жанбота 7 Мәнерлеп оқу №5 Ибраева Алтынгул  Бакыткалиевна І
Саматова Аружан 7 Мәнерлеп оқу №5 Ибраева Алтынгул Бакыткалиевна І
Қалжан Динара 8 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Аманжолова Динара ІІ
Қуаныш Аружан 8 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Джелдербаева Жұлдыз Рашидқызы ІІ
Кенжебек Айым 8 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Джелдербаева Жұлдыз Рашидқызы ІІ
Хамит Айсұлу 8 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Джелдербаева Жұлдыз Рашидқызы ІІ
Мұратханқызы Гүлжанар 8 Мәнерлеп оқу 247 Қ.Жәнібекова І
Мирзоева Бериван 8 Мәнерлеп оқу №193 Кенбаева Урынганым Джардемгалиевна І
Мақсатқызы Үміт 9 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Баймаханова Айгүл І
Амантай Әсет 9 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Баймаханова Айгүл І
Кидирбекова Азиза 9 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Баймаханова Айгүл І
Оразғали Жұлдызай 9 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Баймаханова Айгүл І
Қуанышбек Гүлжан 9 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Баймаханова Айгүл І
Рысқалиев Асарбек Қазбекұлы 9 Мәнерлеп оқу Жамбыл орта мектебі Сейткалиева Гульмира Казбековна І
Мамучева Светлана 9 Мәнерлеп оқу №193 Кенбаева Урынганым Джардемгалиевна І
Дәулет Динара 10 Мәнерлеп оқу Ж.Махамбетов атындағы №43 орта мектебі Нұртаева Гүлзат І
Аблакимова Жамилия 10 Мәнерлеп оқу №101 мектеп-гимназия Махпиров Адилжан І
Төребекова Жәния 11 Мәнерлеп оқу № 107 Мырзалиева Бақыткүл Жолдасбайқызы І
Серікбекұлы Нұрсұлтан  6 «ә» Мәнерлеп оқу «Абай атындағы қазақ орта мектебі» Карабалаева Райгуль Ильясовна ІІ
Жамболатқызы Ұлпан  6«ә» Мәнерлеп оқу «Абай атындағы қазақ орта мектебі» Карабалаева Райгуль Ильясовна ІІ
 Нисамбаева Света  8Д Мәнерлеп оқу  Төле би атындағы № 8 гимназия  Атыханова Индира Тураровна ІІ
Бақытбек Айзере 0 а Мәнерлеп оқу Еңбек орта мекеп Камалиева Айжан  Амановна ІІІ
Ерғазиева Амина 0 Ә Мәнерлеп оқу №3 Амиралиева Г.Ж. ІІ
Қарақат Інжу 0 Ә Мәнерлеп оқу №3 Амиралиева Г.Ж. ІІ
Бөкен Іңкәр 0 Ә Мәнерлеп оқу №3 Амиралиева Г.Ж. ІІ
Жақан Алпамыс 0 Ә Мәнерлеп оқу №2 Амиралиева Г.Ж. ІІ
Мейрамғали Мейірхан Мәнерлеп оқу Еңбек орта мекеп Камалиева Айжан  Амановна ІІІ
Омархан Інжу Мауленқызы 1 «Ғ» Мәнерлеп оқу №47 Аканова Асем Амантаевна ІІ
Ұзақ Айлана Эрикқызы 1 «Д» Мәнерлеп оқу №78 мектеп-гимназия Акылбекова Гулзира Майлановна ІІІ
Бақтан Біржан 1 «ә» Мәнерлеп оқу №187 Жомартова Баян Тусупхановна І
Бекжанова Аружан 1 В Мәнерлеп оқу №1 Қуанышқали Н.Т ІІ
Жайшылық Аль  Фараби Думанұлы 1«А» Мәнерлеп оқу Нұрбұлақ  орта мектебі Жайшылықов  Думан Елеусізұлы ІІ
Әлімхан Дінмұхамед  Бақытжанұлы 10 г Мәнерлеп оқу Амангелді атындағы жалпы орта мектеп Назимова Г І
Ермұрат Динара Мәнерлеп оқу Еңбек орта мекеп  Дүйсенова Айсұлу  Кенесовна І
Мизамбаева Мунира Мәнерлеп оқу №65 Қордабаева Ж.У ІІ
Насимова Аружан Батырбекқызы 1-курс Мәнерлеп оқу Қаскелең Гуманитарлы-Техникалық колледжі Касимова Шынарай Карамаддиновна І
Манатауова Маржан Қалниязқызы 1-курс Мәнерлеп оқу Қаскелең Гуманитарлы-Техникалық колледжі Касимова Шынарай Карамаддиновна І
Избасганова Балауса Байтлеуовна 1-курс Мәнерлеп оқу Қаскелең Гуманитарлы-Техникалық колледжі Касимова Шынарай Карамаддиновна І
Сарыева Балзира Бердигалиқызы 1-курс Мәнерлеп оқу Қаскелең Гуманитарлы-Техникалық колледжі Касимова Шынарай Карамаддиновна І
Орынбаева Нұрсұлу Пулатовна 1-курс Мәнерлеп оқу Қаскелең Гуманитарлы-Техникалық колледжі Касимова Шынарай Карамаддиновна ІІ
Сарсен Іңкәр 2 «Б» Мәнерлеп оқу № 10 Мадинова Ляйля ІІ
Қуанәліқызы Айшуақ Мәнерлеп оқу Еңбек орта мекеп Есполова Майра Ермековна ІІ
Амангелді  Гүлімжан 3 «А» Мәнерлеп оқу №7 мектеп-лицейі Оспанова Салтанат Амирхановна І
Дүйсенова Айзада 3 «Г» Мәнерлеп оқу  «№6 жалпы білім беру орта мектебі» Ордабаева Раушан ІІ
Нұрым Жансая 3 «Г» Мәнерлеп оқу  «№6 жалпы білім беру орта мектебі» Ордабаева Раушан ІІ
Идиятова Аужан 3 «Ә» Мәнерлеп оқу №6 Жумамуратова Жанар Отемисовна ІІ
Қанағат  Жұлдыз 3 Ә Мәнерлеп оқу №65 Нурбекова Салтанат Карыбаевна ІІ
Болат Данияр Мәнерлеп оқу №18орта мектеп Ермекбаева Забира Абеновна ІІ
Харахунова Аяна Мәнерлеп оқу Еңбек орта мекеп Валиева Зарина Сабитхановна І
Исламова Алинур Мәнерлеп оқу Еңбек орта мекеп Валиева Зарина Сабитхановна І
Исламова Алинур Мәнерлеп оқу Еңбек орта мектеп Валиева Зарина Сабитхановна ІІ
Азатова Диляра Мәнерлеп оқу №70 Макенова Үміт І
Аманғали Әдемі Ерболатқызы 3Ә Мәнерлеп оқу Сәкен Сейфуллин орта мектебі Абдешова Орынкүл І
Сәулебек Ақбота 4 «А» Мәнерлеп оқу №66 мектеп-лицейі Аманегелді Гүлжазира Амангелдіқызы ІІ
Мамырғали Жадыра 4 «а» Мәнерлеп оқу  Үлгілі орта мектебі» Толжанова Зоя Сейткеровна І
Ажығалиева Гаухар 4 «Ғ» Мәнерлеп оқу №10 орта мектеп Бердиева Ақтолқын ІІ
Сарсембай Алихан 5 «А» Мәнерлеп оқу №187 Самиголданова Раушан Нурлановна ІІ
Хамза Асыл 5 «А» Мәнерлеп оқу №187 Самиголданова Раушан Нурлановна І
Хамза Аман 5 «А» Мәнерлеп оқу №187 Самиголданова Раушан Нурлановна ІІ
Өтеміс Жанерке 5 «А» Мәнерлеп оқу №187 Самиголданова Раушан Нурлановна ІІ
Нұрлан Зере 5 «А» Мәнерлеп оқу №187 Самиголданова Раушан Нурлановна І
Тагаева  Джулия 5 «д» Мәнерлеп оқу №187 Жомартова Баян Тусупхановна І
Баясова Камилла 5 «д» Мәнерлеп оқу №187 Жомартова Баян Тусупхановна ІІ
Сманов Кылышбек 5 «д» Мәнерлеп оқу №187 Жомартова Баян Тусупхановна ІІ
Исрапулова  Анна 5 «д» Мәнерлеп оқу №187 Жомартова Баян Тусупхановна ІІ
Өренқызы Аружан 6 «ә» Мәнерлеп оқу «Абай атындағы қазақ орта мектебі» Карабалаева Райгуль Ильясовна І
Қанатбек Самат 6«ә» Мәнерлеп оқу «Абай атындағы қазақ орта мектебі» Карабалаева Райгуль Ильясовна ІІ
Тұрсынбек Әсем 7 а Мәнерлеп оқу Ұлықбек Сарсенова Гүлжаухар І
Сәрсенбай Таңатар Мәнерлеп оқу Ұлықбек Сарсенова Гүлжаухар І
Абдрасул Аяна Саятқызы Ботақан тобы Мәнерлеп оқу «Ә.Қастеев атындағы «Балдәурен» шағын орталығы Сакалова Күміс Алтынбекқызы ІІ
Краснобородкина Софья Ортаңғы «Ғ» Мәнерлеп оқу №9 Балабақша-гимназиясы Кашенова Раушан Камакаевна І
Айтжан Зарина 6 Мәнерлеп оқу С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Сейфуллина Орынбасар Боранбаевна ІІ
Несіпбай Диас 4 Мәнерлеп оқу Талапты орта мектебі Утеулиева Мадина ІІ
 Сатан Айымай Үсенқызы   4Ә Мәнерлеп оқу   Сәкен Сейфуллин орта мектебі Рапилбекова Айдана Ғалымжанқызы І
Едіген  Гүлім 3«Е» Мәнерлеп оқу №3 орта мектеп Егентаева Фатима Амангелдиевна ІІ
Жарылқасын Нұртілеу 1 Мәнерлеп оқу Талапты орта мектебі Сансызбаева Қалбибі ІІІ
Асқар Аяжан 1 Мәнерлеп оқу «Талапты» орта мектебі Сансызбаева Қалбибі ІІІ
Тагимова Анель 3 «А» Мәнерлеп оқу  «№6 жалпы білім беру орта мектебі» Калмурзаева Назира ІІ
Қуатқызы Анель 1 Мәнерлеп оқу №7мектеп-лицейі Тугельбаева Айнур Еркиновна ІІ
Болат Нұрәділ 2 Мәнерлеп оқу Талапты орта мектебі Алиева Эльмира ІІ
Амандық Зерда Наурызбайқызы 4 Мәнерлеп оқу «Жамбыл мектеп-балабақша кешені» Мәуленова Жаннат Мәуленқызы І
Нұғман Сымбат 4 Мәнерлеп оқу Талапты орта мектебі Утеулиева Мадина ІІ
 Серікбай Жандәурен 5 Мәнерлеп оқу Амангелді Калданова Айым Калдановна ІІ
Барбосын Мариям 5 Мәнерлеп оқу Амангелді Калданова Айым Калдановна ІІ
Әбдуәлі Нұрмұхаммед 5 Мәнерлеп оқу Амангелді Калданова Айым Калдановна ІІ
Жақсылық Ақмаржан 5 Мәнерлеп оқу Амангелді Калданова Айым Калдановна ІІ
Сейтақын Шырын 5 Мәнерлеп оқу О.Мухамадий атындағы орта мектеп Байгазина Зоя Даменовна ІІ
Тохтамушева Диана 5 Мәнерлеп оқу О.Мухамадий атындағы орта мектеп Байгазина Зоя Даменовна І
Ясинова Илайда 5 Мәнерлеп оқу О.Мухамадий атындағы орта мектеп Байгазина Зоя Даменовна І
Руслан Алина 5 Мәнерлеп оқу О.Мухамадий атындағы орта мектеп Байгазина Зоя Даменовна ІІ
Жеңісбек Ынтымақ 6 Мәнерлеп оқу «М.Ломоносов атындағы орта мектеп» Жумабаева Катипа Нубораковна ІІ
Боранбаева Айша 6 Мәнерлеп оқу «М.Ломоносов атындағы орта мектеп» Жумабаева Катипа Нубораковна ІІ
Мазан Дамир 7 Мәнерлеп оқу Бекмұрат Уахатов атындағы орта мектеп Салимова Мейрамгуль Сағдатовна І
Ынтызар Айша 7 Мәнерлеп оқу «Семенов орта мектебі» Сағымбаева Бахыткуль ІІ
Большаков Владимир 8 Мәнерлеп оқу Н.Нұрмақов атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты Сулейменова Аяулым Турагуловна І
Жумаганова Гаухар 10 Мәнерлеп оқу «Семенов орта мектебі» Сағымбаева Бахыткуль І
Садық Жансая 10 Мәнерлеп оқу «Семенов орта мектебі» Сағымбаева Бахыткуль І
Қалқабай Ақнұр 11 Мәнерлеп оқу Амангелді Калданова Айым Калдановна І
Сүйіндік Қалия        4«Г» Мәнерлеп оқу №10 орта мектеп Аманова Айгуль І
Берді Тілекші        4«Г» Мәнерлеп оқу №10 орта мектеп Аманова Айгуль І
Сағилашова Мерей        4«Ғ» Мәнерлеп оқу №10 орта мектеп Бердиева Ақтолқын ІІ
Қалим Ұлан  Ержанұлы «Айгөлек»тобы Мәнерлеп оқу №59 Үмбетова Мәрзия Әйіпқызы І
Сәрсенқұл Мейіржан 0 «Б» Мәнерлеп оқу № 5 орта мектебі Айбосынова Зауре Абильовна ІІ
Серғазы Нұрдана 0 «Б» Мәнерлеп оқу № 5 орта мектебі Айбосынова Зауре Абильовна І
Рахымжан Ұлжан 0 «Ә» Мәнерлеп оқу № 5 орта мектебі Мукашбекова Сайрангуль Саркытбаевна ІІ
Қабдырахым Аружан 0 «Ә» Мәнерлеп оқу № 5 орта мектебі Мукашбекова Сайрангуль Саркытбаевна ІІ
Тлеуберді Айару 0 «Ә» Мәнерлеп оқу № 5 орта мектебі Мукашбекова Сайрангуль Саркытбаевна І
Нұрланұлы Шаһмардан 0 «ә» Мәнерлеп оқу №109  мектеп Махамбетова Перизат ІІІ
Әбен Бексұлтан Қанатұлы 1 «Ә» Мәнерлеп оқу №3 жалпы орта білім беретін мектебі Раисова Шарбану Сериковна І
Байзолла Саид Серікұлы 1 «Ә» Мәнерлеп оқу №3 жалпы орта білім беретін мектебі Раисова Шарбану Сериковна І
Дәулет Қайсар Қайратұлы 1 «Ә» Мәнерлеп оқу №3 жалпы орта білім беретін мектебі Раисова Шарбану Сериковна ІІ
Оразанбек Әділет Ринатұлы 10 «Г» Мәнерлеп оқу Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық «Жас ұлан» мектебі Чинибекова Бақыткүл Тұрдақынқызы І
Қуандық Әділ Ғаниұлы 10 «Г» Мәнерлеп оқу Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық «Жас ұлан» мектебі Чинибекова Бақыткүл Тұрдақынқызы ІІ
Рахим Рахат Ернарұлы 10 «Г» Мәнерлеп оқу Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық «Жас ұлан» мектебі Чинибекова Бақыткүл Тұрдақынқызы І
Әбілжан  Махамбет Шыңғысайтматұлы 10 «Г» Мәнерлеп оқу Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық «Жас ұлан» мектебі Чинибекова Бақыткүл Тұрдақынқызы І
Уразбаев Кобыланды 10 «ә» Мәнерлеп оқу №27 И.Тайманов атындағы орта мектеп Саргулова Актолкын Мияденовна І
Мақсұтхан Тельжан Жарқынұлы 10 «Л» Мәнерлеп оқу Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық «Жас ұлан» мектебі Чинибекова Бақыткүл Тұрдақынқызы ІІ
Еркінбек Досымбек Қонысбекұлы 10 «Л» Мәнерлеп оқу Б.Момышұлы атындағы Алматы республикалық «Жас ұлан» мектебі Чинибекова Бақыткүл Тұрдақынқызы І
Аяпберген Медет 2 «а» Мәнерлеп оқу №12 мектеп Тлеумағанбетова Валентина Мұқатқалиқызы ІІ
Алтаева Айша 2 «а» Мәнерлеп оқу №12 мектеп Тлеумағанбетова Валентина Мұқатқалиқызы ІІ
Дүйсенбай Маржан 2 «а» Мәнерлеп оқу №12 мектеп Тлеумағанбетова Валентина Мұқатқалиқызы ІІ
Қуандыққызы Айнар Мәнерлеп оқу Еңбек орта мекеп Есполова Майра Ермековна ІІ
Нұрланұлы Диас 3 «А» Мәнерлеп оқу Б.Амалбеков атындағы мектеп Ашикбекова К.М ІІ
Даулетова Алуа Жасұланқызы 3 «А» Мәнерлеп оқу Б.Амалбеков атындағы мектеп Ашикбекова К.М ІІ
Сариева Айша 3 «А» Мәнерлеп оқу  «№6 жалпы білім беру орта мектебі» Калмурзаева Назира ІІ
Нүсіпақын Сымбат 3 А Мәнерлеп оқу «Абай атындағы қазақ орта мектебі» Адильчинова Зауре Мейрамовна ІІІ
Қалабай Рамазан Қайратұлы 3 Ә Мәнерлеп оқу  Сәкен Сейфуллин орта мектебі Абдешова Орынкүл І
Сембек Дәулет Мәнерлеп оқу Б.Амалбеков атындағы мектеп Ашикбекова К.М ІІ
Розиева Саера Мәнерлеп оқу Еңбек орта мекеп Валиева Зарина Сабитхановна І
Розиева Саера Мәнерлеп оқу Еңбек орта мектеп Валиева Зарина Сабитхановна ІІ
Салимова Дильназ 4 “Е” Мәнерлеп оқу №11 мектеп-лицей Жапенова Гүлшат І
Дюсенгалиева Мерей 4 «Г» Мәнерлеп оқу №10 орта мектеп Аманова Айгуль І
Белоусова Ксения 4 Б Мәнерлеп оқу 187 Байшетова Айнаш І
Амангелдина Алима Мәнерлеп оқу 187 Байшетова Айнаш І
Рахы Рахым Мәнерлеп оқу 187 Байшетова Айнаш І
Салимова Айгерім 5 “Ә” Мәнерлеп оқу №11 мектеп-лицей Асанова Қалимаш І
Тәліп Азамат 7 «а» Мәнерлеп оқу № 3 Кеген орта мектебі Ахметова Меруерт Төлегенқызы І
Жаңанұр Аққу Мәнерлеп оқу Еңбек орта мекеп  Жанаева  Бану Нурахметовна І
Төребек Әлима 9 «Б» Мәнерлеп оқу №53 «Ю.Гагарин»Жорта мектеп Талипова Кадиша І
Ғаббас Рамазан Нұрхатұлы Мектепалды даярлық тобы Мәнерлеп оқу №65 Хасенова Эльмира Ережеевна ІІ
 Болатов Темірлан  7 сынып Мәнерлеп оқу  «Кен негізгі жалпы білім беру мектебі»  Мажиманов Сырым Касымулы І
Мирамбек  Ақкерім  Олжасқызы 1 « В » Мәнерлеп оқу № 11                         мектеп – лицей Куандыкова  Жанат  Нурмаганбетовна ІІ
Мақмұт Балауса Бағдатқызы 6 Мәнерлеп оқу №207 «Жаңатұрмыс» орта мектебі Көпешбай Мұрат Дүкенбайұлы ІІ
Есщанова Динара 2 «А» Мәнерлеп оқу С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Беспаева Айгуль Тулешовна І
Испаева Диляра 2 «А» Мәнерлеп оқу С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектеп Беспаева Айгуль Тулешовна І
Ниязбек Әдемі 2 «В» Мәнерлеп оқу №47 Нургалиева Лаура Тлеубековна ІІ
Асан  Мұхаметәли  Алмасұлы 2»Ә» Мәнерлеп оқу №12 Кузембекова Жанар Мухаметкалиевна ІІ
Жанатқызы Камиля 3«Е» Мәнерлеп оқу №3 орта мектеп Егентаева Фатима Амангелдиевна ІІ
Кадирсиз Айжұлдыз Төлегенқызы 4 «К» Мәнерлеп оқу №26 Амантугелова Гулжанат Елтаевна ІІ
Тынысбеков Нурмухаммет 6 «Ә» Мәнерлеп оқу №23 Джанталиева Акжаркын Жорабековна І
Дудин Виктор 6 сынып Мәнерлеп оқу  «Кен негізгі жалпы білім беру мектебі» Нурмуханбетова Гулизат Оразовна ІІ
Алясхарова Арай 8 сынып Мәнерлеп оқу  «Кен негізгі жалпы білім беру мектебі» Нурмуханбетова Гулизат Оразовна І
Сейтқали Алихан 6 Мәнерлеп оқу Н.Нұрмақов атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты Сулейменова Аяулым Турагуловна І
Абылбек Айару Бауыржанқызы 4 «К» Мәнерлеп оқу №26 Амантугелова Гулжанат Елтаевна ІІ
Чеботарев Кирилл Николаевич 4 Б Мәнерлеп оқу № 62 Каленова Алмагуль Габдыловна І
Ізтлеу Айару Маратқызы 2- сынып Мәнерлер оқу №182 мектеп Байту Индира Каниевна ІІ

- 4465017

Пікірлер (0)

Пікір жазылған жоқ, алғашқы болыңыз!