Қосынды және айырым түрінде берілген тригонометриялық функцияларды көбейтінді түріне келтіру.

9 қаңтар 2015 - Шолпан Абдикеева
Қосынды және айырым түрінде берілген  тригонометриялық  функцияларды көбейтінді түріне  келтіру.

Сабақтың тақырыбы: Қосынды және айырым түрінде берілген тригонометриялық функцияларды көбейтінді түріне келтіру.

Сабақ мақсаты: Оқушыларға тригонометриялы функциялардың қосындысы

мен айырымын көбейтіндіге түрлендіру формулаларын

меңгерту және осы формулаларды есеп шығару кезінде

қолдана білу дағдыларын қалыптастыру.

Сабақтың міндеттері:

Білімділік:

Есептер шығару барысында формулаларды қолдана білу, мақсатқа жетуге үйрету

Дамытушылық:

Ой-өрісін дамыту, логикалық ойын дамыту

Тәрбиелік:

Ұқыптылыққа, жинақылыққа, адамгершілікке тәрбиелеу

Сабақтың түрі: Бекіту сабағы

Сабақтың көрнекілігі: компьютер, плакат, айналмалы бекеттер( Махаббат бекеті, Достық бекеті, Бақыт бекеті), сигнал карточкалары

Сабақтың әдісі: Сәйкестендіру, деңгейлі тапсырмалар, сергіту сәті (достарыңмен амандасу, сен білесің бе?)

Сабақтың барысы:

Бағалау парағы

р/с

Оқушы

аты-жөні

Үй тапсырмасы

Деңгейлік тапсырмалар

А

(өзін-өзі)

В

(жұптық)

С

(топтық)

1

2

3

1) Топқа бөлу: Сыныпты 3 топқа бөлемін мақал-мәтел арқылы

1) Махаббат бекеті 2) Достық бекеті 3) Бақыт бекеті

1) Өнер алды қызыл тіл.

2)Отан-от басынан басталады.

3)Оқу инемен құдық қазғандай.

2) Достарыңмен амандасу: Әр оқушы қарама қарсы топтан 4 оқушы атын жазады. Содан соң төменде тұрған амандасу тәсілдерін қолданып, тізім бойынша оқушылармен амандасады.

1)Қолынан қысып тұрып тілек айт

2)Арқаларыңызбен сүйкеніңіздер

3)Қол бұлғаңыз

4)Көзіңізді қысыңыз

3) Табыс критерийлерін жасау:

4) Бағалау парақтарын тарату:

5)Сәйкестендіру:

Әр оқушы балл жинайды(сәйкесінше 1,2,3,4,5балл)

Сәйкестендіру

<img width=«108» height=«28» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif» v:shapes="_x0000_i1025">

[img width=«149» height=«39» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.gif» v:shapes="_x0000_i1026">

<img width=«120» height=«29» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image006.gif» v:shapes="_x0000_i1027">

<img width=«161» height=«47» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image008.gif» v:shapes="_x0000_i1028">

[img width=«120» height=«33» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image010.gif» v:shapes="_x0000_i1029">

[img width=«161» height=«48» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image012.gif» v:shapes="_x0000_i1030">

[img width=«122» height=«31» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image014.gif» v:shapes="_x0000_i1031">

<img width=«161» height=«47» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image016.gif» v:shapes="_x0000_i1032">

[img width=«120» height=«35» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image018.gif» v:shapes="_x0000_i1033">

[img width=«173» height=«41» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image020.gif» v:shapes="_x0000_i1034">

6) Деңгейлі тапсырмалар:

А-деңгейлі Әрбір топ мүшесі бір есептен шығарады. Бұл тапсырмада оқушы өзін-өзі тексереді.(сәйкесінше 3,4,5 бағалары қойылады.)

<img width=«192» height=«87» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image022.gif» v:shapes="_x0000_i1035">

В-деңгейлі Әр топтың мүшелері жұптасып шығарады. Бұл тапсырмада оқушылардың тапсырмаларын өздерінің топтарындағы жұп тексереді.(сәйкесінше 3,4,5 бағалары қойылады)

<img width=«216» height=«79» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image024.gif» v:shapes="_x0000_i1036">

7) Сергіту сәті: «Сіз білесіз бе?»

1) Дүние жүзіндегі ең қысқа жазылған хатты білесіз бе?

2) Түрлі түсті көлдердің қай жерде екенін білесіз бе?

3)Ең жіңішке, ең мықты “жіпті” білесіз бе?

4) Өзін-өзі “кішкентаймын” дейтін жер аттарын білесіз бе?

5) Қараңғы бөлмеде керосин шамы мен шырағдан қатар тұрса, бірінші қайсысын тұтататыныңызды білесіз бе?

8) Деңгейлі тапсырмалар:

С-деңгейлі Әр топ бірлесіп шығарады және тақта алдында қорғайды. Қарама-қарсы топтар тексеру арқылы стикермен баға қояды. (сәйкесінше 3,4,5 бағалары қойылады)

<img width=«240» height=«56» src=«file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image026.gif» v:shapes="_x0000_i1037">

9) Үй тапсырмасы: Тақырыпты қайталау

10) Бағалау: Әрбір оқушы өздері бағалау парақтарын толтырды.

Оқушылар бағалау құралын пайдаланып ағаштағы адам бейнесін бояу арқылы өздерін бағалады.

11) Рефлексия: Стикерге сұрақтарға жауап жазу

Сабақтан бүгін өзіме… алдым

Сабақта келесі тапсырмаларға қиналдым .....

Бұл қиындықтарды қалай жеңуге болады......

Менің көңіл-күйім .........

Бүгінгі сабаққа менің ұсынысым.......

Осыған ұқсас жазбалар:

Орыс тіліЗвонкие и глухие согласные

МатематикаНатурал көрсеткішті дәреже

МатематикаЖай бөлшектерді оқу және жазу

Қазақ тіліЕтістіктің шақтарын қайталау

БиологияФОТОСИНТЕЗ, ОНЫҢ САТЫЛАРЫ ЖӘНЕ БИОСФЕРАДАҒЫ ҒАРЫШТЫҚ РОЛІ

Сабақ жоспарлары сайты,      www.jospar.kz - 1110034

Пікірлер (0)

Пікір жазылған жоқ, алғашқы болыңыз!

Сайт редакциясының

Электронды почтасы:

bioustaz@mail.ru

Блогтағы жазбалар