Педагог мамандарға арналған байқау қорытындысы

4 қараша 2018 - Админ

Барлық қатысушылардың марапат материалдары жұмыстары келіп түскен жеке почталарына жіберіледі.

Аты-жөні Мектебі Байқау аты Пәні /Лауазымы Орындар
Тасова Бакытгуль Бурибаевна «Нұрлы жол» жалпы орта мектебі Үздік сабақ жоспары Орыс тілі әдебиеті І
Гулжан Кошегулова * Үздік сабақ жоспары Қазақ тілі және әдебиеті І
Кадимова Гулжан Серикбаевна Нәзір Төреқұлов атындағы № 121жалпы орта мектебі Үздік тәрбие сағаты Бастауыш сынып мұғалімі І
Джуркабаева Гаухар Бахитовна «Қайнар» мектеп-гимназия» Үздік сабақ жоспары Қазақ тілі мен әдебиеті пәні І
Шанашбаева  Айгуль Бактыбековна Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі Үздік сабақ жоспары Бастауыш  сынып мұғалімі І
Каюмова Шайра Гапуровна №42 «Хамза» атындағы орта мектеп «Үздік мұғалім портфолиосы» Бастауыш сынып І
Лукпанова Лайлим Сериковна №34  мектеп-гимназиясы Үздік тәрбие сағаты Бастауыш  сынып І
Аврай Алемгүл №10 мектеп-гимназиясы» Үздік сабақ презентациясы Бастауыш сынып І
Құлбарақов Нұрбол Молдағалиұлы №5 мектеп-лицей Сыныптан тыс іс-шара Ағылшын І
Ахметбекова Алия Ермекбаевна №28 ІТ мектеп-лицей «Үздік сабақ жоспары» Бастауыш сынып І
 Нысанбаева Гульмира Анетбаевна № 16 «Үздік мұғалім портфолиосы» Бастауыш сынып І
Сапарова Зухра Абуовна Қайырбек Оразов атындағы Аралағаш орта мектебі «Үздік сабақ жоспары» Тарих І
Джуманиязова Улбосын Жаксыбайкызы Тау-кен техникалық колледжі Үздік сыныптан тыс іс-шара «Тау-кен ісі» бакалавры І
Сапарханова Кундыз Сапархановна «Алтыншоқы орта мектеп – бақшасы» «Үздік мұғалім портфолиосы» Ағылшын І
Жапарова Екатерина Николаевна «Успенская средняя школа» Үздік тәрбие сағаты Орыс тілі және әдебиеті І
Пеструилова  Ольга Александровна №5   «Ертегі» бөбекжайы «Ең үздік портфолио» Изобразительное искусство І
Сандугаш Жакып Шымкент арарлық  колледжі Сыныптан тыс іс-шара физика І
Асау Саибжамал Жолшыбекқызы Шымкент арарлық  колледжі Үздік сабақ жоспары «Физика және астрономия» І
Жазиева Айнагуль Сабырбековна № 17 орта мектеп-гимназиясы Үздік  мұғалім портфолиосы Қазақ тілі мен әдебиеті І
Сарсенбекова Гульназ Шарамазанқызы №2 жалпы орта білім беру мектебі Үздік мұғалім портфолиясы Бастауыш ІІ
Мырзабекова Динара «Ақсу қаласының мектеп-лицейі» «Үздік мұғалім портфолиосы» қазақ тілі және әдебиеті ІІ
Нурумова Мария «Үстірт орта мектебі» Үздік сабақ жоспары Қазақ тілі мен әдебиеті ІІ
Жулдасова Алмагуль Кушкеновна №24 жалпы орта білім беру мектебі Үздік сабақ жоспары Қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі ІІ
Шакенова Майя Махметовна № 24 жалпы орта білім мектебі Үздік сабақ жоспары Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі ІІ
Мауленова Сапаш Смайлқызы «Нұрлы жол» жалпы орта мектебі Үздік тәрбие сағаты Бастауыш сынып ІІ
Маусымжан Еренова * Үздік сабақ жоспары Ағылшын тілі ІІ
Калиева Клара Айкеновна «Жұлдыз» балабақшасы Үздік сценарий Музыка ІІ
Аврай Алемгүл №10 мектеп-гимназиясы» Үздік тәрбие сағаты презентациясы Бастауыш сынып ІІ
Исмагулов Мурат Бейбитович «Құлсары балалар өнер мектебі» Үздік сабақ презентациясы Мүсін ІІ
Сембетова Гулнур Сырлыбаевна «№53 мектеп-лицей» Үздік сценарий қазақ тілі мен әдебиеті ІІ
Қулбарақов Жалғас Қурманайұлы М. Горький атындағы №16 мектеп-лицей «Үздік сабақ жоспары» Математика ІІ
Ниязова Жаннат Сериковна Жамбыл бала -бақшасы «Үздік сабақ жоспары» Орыс тілі ІІ
Джуманиязова Улбосын Жаксыбайкызы Тау-кен техникалық колледжі «Үздік мұғалім портфолиосы» «Тау-кен ісі» бакалавры ІІ
Тойбаева Гульзира Балтагуловна Төле би атындағы орта мектеп «Үздік сабақ жоспары» Бастауыш ІІ
Какимова Гульназ Болатбековна «№48 жалпы орта білім беретін мектеп» Үздік сабақ жоспары Математика ІІ
Жұпарбаев  Тұрсынбек  Нақыпбекұлы №52 Б Аралбаев атындағы орта мектебі Үздік сабақ жоспары Биология ІІ
Нарметова Жұлдыз Абдурахмановна «Жусансай» жалпы орта мектебі Үздік сабақ презентациясы Математика ІІ
Аиыпова Нуржамал Умирзаковна №54 орта мектеп Үздік сабақ жоспары Бастауыш сынып мұғалімі ІІ
Мендибаева Лаззат  Алимжановна № 275 орта мектеп Үздік сыныптан тыс іс-шара Қазақ  тілі мен  әдебиеті ІІ
Кусаинова Асемгуль Кенжебековна №53 мектеп-лицейі Үздік сценарий Қазақ тілі мен әдебиеті ІІ
Киябаева Салтанат Сансызбаевна «Новоильинов орта мектебі» Үздік сценарий Қазақ тілі мен әдебиеті ІІ
Жумагалиева Жадыра Сарыбаевна «Білім-Инновация» лицей-интернаты» «Үздік үлгілі сабақ» Тарих ІІ
Кабашева Гулсая Кадырбековна Теректі аудандық лингвистикалық гимназиясы Үздік сабақ презентациясы Физика ІІ
Алимбеков Бекболат Оналханович «Қайнар» мектеп-гимназия» Үздік сабақ презентациясы Информатика ІІ
Бекетова Балым Аргынгазиновна М.Хакімжанова атындағы  Щербаков орта мектебі Үздік сыныптан тыс  іс шара Тарих ІІ
Локтева Любовь Владимировна №5   «Ертегі» бөбекжайы Үздік сыныптан тыс  іс шара мектепке дейінгі  ұйым тәрбиешісі ІІ
Талипова Гулзайда Жандарбековна №5   «Ертегі» бөбекжайы «Ең үздік портфолио» мектепке дейінгі  ұйым тәрбиешісі ІІ
 Аринова Гүлдана Келсінбекқызы Амангелді атындағы негізгі мектеп Үздік тәрбие сағаты бастауыш сынып мұғалімі ІІ
Айдаралиев Нурлан Байсейтович Ыбырый Алтынсарин орта мектебі Үздік сабақ презентациясы информатика ІІ
Қойшыбаева Гүлнұр Төреханқызы «Шорнақ» мектебі Үздік сабақ презентациясы Қазақ тілі мен әдебиет ІІ
Нұрлыбаева Ұлзия “Ш. Уәлиханов атындағы жалпы  орта мектеп” «Үздік тәрбие сағаты» Үйірме жетекшісі ІІ
Абдрахимова Айнур Исмайловна фатима бала-бақшасы Сыныптан тыс іс-шара Қазақ тілі мен әдебиет ІІ
Кабитканова Жулдыз Ержановна Амангелді атындағы негізгі мектеп» Үздік сабақ жоспары Бастауыш ІІ
КОЗЫБАЕВА ГУЛЬНУР ЖУМАБЕКОВНА №7 мектеп- лицей «Үздік тәрбие сағаты» бастауыш сынып мұғалімі ІІ
Раманқұлова Гаухар Кұнанбаевна Төрткүлтөбе  жалпы орта мектебі Үздік  сабақ жоспары Ағылшын ІІ
Абдраймова Айгүл Адилбековна Төрткүлтөбе  жалпы орта мектебі Үздік  сабақ жоспары Тарих ІІ
Садыкова Айткул Сарымсаковна З.Космодемьянская атындағы №23 мектеп-лицей Үздік сыныптан тыс іс-шара Қазақ тілі мен әдебиеті ІІ
Бибосынова Алтынгуль Елтаевна №4 орта мектебі Үздік  мұғалім портфолиосы Тарих ІІ
Балпыкова Раушан Мадесовна Сарышаған кентіндегі жалпы орта білім беретін мектеп «Үздік сабақ презентациясы» Қазақ тілі мен әдебиеті ІІ
Кутжанова Анара Мажитовна №15 мектеп- лицейі Үздік сабақ жоспары Математика ІІ
Бакрамова Бакыт Амангельдина  Сырымбет орта мектебі «Үздік мұғалім портфолиосы» Бастауыш сынып мұғалімі ІІІ
Докуртова Жанар Саулебековна С. Ғаббасов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп Үздік сабақ жоспары Биология пәні ІІІ
Мырзағалиева Айшагүл Есимқызы №41 орта мектебі Үздік сабақ жоспары Бастауыш сынып ІІІ
Құбай Әсия Дүйсембайқызы №36  мектеп-гимназиясы Үздік сабақ жоспары Бастауыш сынып ІІІ
Иманалиева Альфия Алтайқызы. Елтінді батыр атындағы орта мектебі Үздік тәрбие сағаты орыс тілі және әдебиеті ІІІ
Ниязова Сулутас Орыновна  № 2 бөбекжайы Үздік сабақ жоспары Музыка ІІІ
Егембердиева Жансая Көктал орта мектеп Үздік сабақ жоспары Тарих ІІІ
Кусаинова Руфина Токтагалиевна Ж.Болғанбаев атындағы орта мектеп-лицейі «Үздік сабақ жоспары» Бастауыш сынып ІІІ
Бекимова Айсана Сериковна №2 «Үздік сабақ жоспары» Бастауыш сынып ІІІ
Бердешова Г * «Үздік сабақ жоспары» Ағылшын ІІІ
Сейткалиева Гульмира Казбековна Жамбыл бала -бақшасы «Үздік сабақ жоспары» Орыс тілі ІІІ
Амренова Турсынгуль Кабкеновна С. Ғаббасов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп Үздік сыныптан тыс іс-шара Ағылшын  пәні ІІІ
Слямов  Рауан Сабитович Тарбағатай колледжі Үздік сыныптан тыс іс-шара жатақхана тәрбиешісі ІІІ
Қойшекенова Нұрлыгүл Тұрсынгалиевна Жамбыл жалпы орта білім беретін мектеп –балабақша кешені Үздік сабақ презентациясы Тарих ІІІ
Сейткалиева Г.Қ. Жамбыл жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша кешені «Үздік сабақ жоспары» Орыс тілі ІІІ
Ниязова Ж.С. Жамбыл жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша кешені «Үздік сабақ жоспары» Орыс тілі ІІІ
Кебеева Карлыгаш Ыбырай Алтынсарин атындағы орта мектеп «Үздік сабақ жоспары» География ІІІ
Азимова Бағила Оралбековна №8 С.Байтіков атындағы орта мектеп Үздік сабақ жоспары Қазақ тілі және әдебиет ІІІ
Бәкір Жансая Нұрғисақызы №8 С.Байтіков атындағы орта мектеп Ең үздік презентация Қазақ тілі және әдебиет ІІІ
Лесова Акмарал Кенесовна Жамбыл атындағы орта мектеп Үздік сабақ жоспары Қазақ тілі  мен әдебиеті ІІІ
Арапов Сарсембай Октябревич А.Косарев атындағы №9 орта мектебі Үздік сабақ жоспары Тарих ІІІ
Батырбеков Дүйсенбек Тастанбекұлы «№63 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі» Үздік сабақ жоспары География ІІІ
Сейдалы Анар Сапарғалиевна Михаил Ломоносов атындағы № 2 орта мектебі Үздік сабақ жоспары Бастауыш сынып мұғалімі ІІІ
Мязова Катыша №27 Өмірзақ орта мектебі «Үздік тәрбие сағаты» Бастауыш сынып мұғалімі ІІІ
Бейсембаева Асем  Оразгалиевна М. Горький атындағы орта мектеп Үздік сабақ жоспары Бастауыш сынып мұғалімі ІІІ
Мендибаева Лаззат  Алимжановна № 275 орта мектеп Үздік сабақ жоспары Қазақ  тілі мен  әдебиеті ІІІ
Айдарханова Гульзада Айтбаевна Құлсары балалар өнер мектебі Үздік сабақ жоспары Көркем сурет ІІІ
Алтынбекова Балауса Анкеновнна Құлсары балалар өнер мектебі Үздік сабақ презентациясы Көркем сурет ІІІ
Айдарханова Гульзада Айтбаевна Құлсары балалар өнер мектебі Үздік сабақ презентациясы Көркем сурет ІІІ
Ильяшова Жанагуль Рахымжановна М.Жұмабаев атындағы №39 гимназия Үздік сыныптан тыс іс-шара   ІІІ
Шахаева Раушан №8 Сүгірбай Байтіков атындағы орта мектеп Үздік сценарий Тәлімгер ІІІ
Усерова Алия Алаухановна «Сам орта мектебі» «Үздік үлгілі сабақ» Бастауыш сынып мұғалімі ІІІ
Кутжанова Анара Мажитовна №15 мектеп- лицейі «Үздік үлгілі сабақ» бастауыш сынып мұғалімі ІІІ
Багжанова Ару Ахметовна №6 жалпы білім беретін орта мектеп «Үздік үлгілі сабақ» бастауыш сынып мұғалімі ІІІ
Дарибаева М.С. №57 Е.Көшербаев атындағы орта мектебі Үздік тәрбие сағаты ?????? ІІІ
Кубейова Гулзира Бегмановна «Қайнар» мектеп-гимназия» Үздік тәрбие сағаты Тарих ІІІ
Сабиева  Нургул  Оралбаевна Томан  бастауыш  мектебі Үздік  сабақ  презентациясы МАД  тәрбиешісі ІІІ
Калиякбарова Жанерке Жаксылыкона №36 Үздік сыныптан тыс  іс шара бастауыш сынып мұғалімі ІІІ
Даулеткалиева Адеима Бахтыгалиевна №5   «Ертегі» бөбекжайы «Ең үздік портфолио» информатика мұғалімі ІІІ
 Аринова Гүлдана Келсінбекқызы Амангелді атындағы негізгі мектеп «Үздік үлгілі сабақ» бастауыш сынып мұғалімі ІІІ
Турсинова Жадыра Берковнадан Х.Есенжанов атындағы мектеп Үздік сабақ жоспары математика-информатика ІІІ
Керимкуловой Чолпан Чапаевна А.Саттаров  мектебі Үздік тәрбие сағаты Орыс тілі және әдебиеті ІІІ
Асаналиева Гульаим Мэльсовна Приреченская Үздік сабақ жоспары Информатика ІІІ
Жунусова Карлыгаш Достановна І.Айттыков атындағы орта мектеп балабақша кешені «Үздік сабақ жоспары» Қазақ тілі және әдебиеті ІІІ
Боздакова Алия Аскаровна №9 жалпы орта білім беретін мектеп Үздік сабақ жоспары Математика пәні мұғалімі ІІІ
Тлеулина Жанна Асылхановна   Урицкий мектеп-лицейі Үздік сабақ жоспары География ІІІ
Сагидолла Бахыткул * Сыныптан тыс іс-шара Бастауыш ІІІ
Ибраева   Гульнара   Тлеубергеновна №8 гимназия Үздік  мұғалім портфолиосы Тарих ІІІ
Партаева Н * Сыныптан тыс іс-шара Биология ІІІ
АБАЕВА КУЛШАТ МЫРЗАБЕКОВНА А.Асылбеков атындағы мектеп Үздік сабақ жоспары Математика пәні мұғалімі ІІІ
Джорабекова Ақтоты Асқарбековна фатима бала-бақшасы Сыныптан тыс іс-шара Мектепке дейінгі оқыту мен тәрбиелеу ІІІ
Есжанова Азада Мухидинхожаевна фатима бала-бақшасы Үздік сценарий Қазақ тілі мен әдебиет ІІІ
Амангельдіқызы Жаңыл № 4 Тілеміс батыр жалпы білім беретін мектеп   Үздік  сабақ жоспары Бастауыш сынып  мұғалімі ІІІ
Қантуреева Ұлбосын № 4 Тілеміс батыр жалпы білім беретін мектеп Үздік  сабақ жоспары Бастауыш сынып  мұғалімі ІІІ
Канетова Гүлжаухар Жұмабекқызы №15жалпы  орта білім беретін мектебі «Үздік тәрбие сағаты» Тәрбиеші ІІІ
Шыныбекова Улан №1 орта мектебі Үздік тәрбие сағаты Бастауыш сынып мұғалімі ІІІ
Кадыргалиева  Арайлым  Нурболатовна Қ. Аманжолов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі Үздік тәрбие сағаты Тарих және география ІІІ
Мұқала Бақытнұр Кеңсай орта мектебі Үздік  сабақ жоспары Биология ІІІ
Садықова Азина Сексеновна М.Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта  мектеп Үздік сабақ жоспары Қазақ тілі және әдебиеті ІІІ
Халыкова Гульназия Жаксынбетовна № 2 Мыңбұлақ орта мектебі Үздік тәрбие сағаты орыс тілі  мен әдебиеті ІІІ
Асканбаева Гульнур Баймукаметовна М.Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта  мектеп Үздік сабақ жоспары Бастауыш сынып ІІІ
Танманова Жанар Умирбековна Гранитный негізгі мектебі Үздік сыныптан тыс іс-шара Бастауыш сынып ІІІ
Джуматаева Жазира Калдыбаевна  «Нұрлы жол» жалпы орта мектебі Үздік сыныптан тыс іс-шара Бастауыш сынып ІІІ
Айтбуланова Кулимхан Калембековна Өндіріс орта мектебі «Үздік үлгілі сабақ» Химия, биология мұғалімі ІІІ
Ержанова Ақбөбек Шаттыққызы №13 Д.Байбосынов атындағы ұлттық мектеп-гимназиясы «Үздік сабақ презентациясы» Бастауыш сынып ІІІ
Балпыкова Раушан Мадесовна Сарышаған кентіндегі жалпы орта білім беретін мектеп Үздік сабақ жоспары Қазақ тілі мен әдебиеті ІІІ
Мизамова Гүлжан Тілекқабылқызы №36 мектеп-гимназия Үздік сценарий Бастауыш сынып ІІІ

 

- 2303123

Пікірлер (9)
Бейсембаева Асем # 4 қараша 2018 в 10:42 0
Сәлеметсіздер ме! Осындай байқауды ұйымдастырғандарыңызға рахмет! Марапаттау құжаттарын қалай жүктесем болады?
Гульнур Жумабековна # 4 қараша 2018 в 13:13 0
Сәлеметсіздер ме?! Ұстаздарды ынталандыру үшін жасап жатқан жұмыстарыңызға алғысым шексіз. Мадақтамаларды қашан, қалай аламын, білсем болама?
Ақбөбек Ержанова # 4 қараша 2018 в 20:02 0
Саламатсыздар ма! Мотивациялы байқаулар ұйымдастырып жатқандарыңызға қуаныштымын! Алдағы уақытта да қатысып тұрамын деген ойдамын. Ендігі мәселе, марапатымды қалай жүктеп аламын?
Гулсая Кабашева # 5 қараша 2018 в 00:50 0
Калай жүктейміз???????????????ауууууууууу!бұл сайтта біреулер жұмыс жасай ма өзі??
Админ # 5 қараша 2018 в 15:53 0
Барлық марапат материалдары қатысушының жеке почталарына жіберілген болатын. Егер, алмасаңыз хабарын беруіңізді сұраймыз.
irina # 6 қараша 2018 в 21:31 0
Қатысқаны үшін сертификат берілмейме?
Админ # 6 қараша 2018 в 22:02 0
Сәлеметсіз бе! Байқауға жұмыс жіберген электронды почтаңызды айтыңыз. Тексеріп хабарын береміз.
АДИЯ # 12 қараша 2018 в 14:38 0
21 қазанда сіздер ұйымдастырған байқауға портфолио, сұраныс, квитанция жіберіп едім. Тізімнен аты-жөнімді таппадым.
Админ # 13 қараша 2018 в 15:18 0
Сәлеметсіз бе! Толық аты жөніңіз бен почта адресін жазуыңызды сұраймыз.

Блогтағы жазбалар